aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

22.06.2011r.

22 czerwca zabrzmiał ostatni dzwonek. Tym razem jednak zgromadziliśmy się nie w sali lekcyjnej tylko w kościele gdzie uczestnicząc w uroczystej Eucharystii dziękowaliśmy Panu Bogu za cały miniony rok szkolny. Następnie już w auli naszego liceum, Dyrektor przedstawił wyniki nauczania poszczególnych klas oraz wręczył najlepszym uczniom świadectwa i nagrody książkowe. Samorząd Szkolny oraz przedstawiciele Rady Rodziców podziękowali nauczycielom za całoroczną pracę. Po wspólnym spotkaniu uczniowie udali się do klas na gdzie otrzymali świadectwa od wychowawców. Ostatnim akcentem kończącym rok szkolny było wspólne zdjęcie .

Uczniom, nauczycielom a także pracownikom administracyjnym życzymy zdrowych, bezpiecznych i udanych wakacji. Do zobaczenia 1 września.Wycieczka klasy 1d

31.05.2011r .

Dnia 31 maja 2011 roku odbyła się wycieczka rowerowa klasy 1 D na trasie Dynów - Dąbrówka ST. - H. Poręby - J. Ruski - Reszów - Dynów. Pogoda była słoneczna, więc i humory dopisywały. Każda z nas mogła sprawdzić swoją wytrzymałość fizyczną ( jak i psychiczną ). Pomimo upału udało się każdej z nas dotrzeć do celu i zjeść przepyszna kiełbaskę upieczoną na własnoręcznie przygotowanym ognisku. Wycieczkę zaliczamy do bardzo udanych i mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się zorganizować więcej takich wyjazdów. Nasi opiekunowie: Katarzyna Grot, Beata Trzyna.


Matura 2011

04.05.2011r.

Znów zakwitły kasztany i rozpoczeły się matury. Życzymy wszystkich dobrego samopoczucia, spokoju, opanowania i jak najlepszych wyników w części pisemnej i ustnej oraz cierpliwości do ogłoszenia wyników.


Przerwa majowa

29.04.2011r.

Przypominamy, że od 1 do 8 maja 2011 jest przerwa w uczęszczaniu do szkoły dla uczniów klas 1 i 2 jest ona spowodowana dniami wolnymi oraz pisemnymi maturami z języka polskigo, języka angielskiego oraz matematyki.


Pożegnanie klas trzecich - uroczysty apel

29.04.2011r.

Na uroczyste pożegnanie klas trzecich złożyło się wręczenie świadectw , dyplomów oraz nagród, wystąpienie dyrektora szkoły, wychowawców, rodziców i uczniów. Pełen humoru akcent artystyczny był gestem pożegnalnym ze strony klas drugich. Młodsi koledzy uhonorowali odchodzących kwiatami. Dopełnieniem uroczystości było ostatnie oficjalne spotkanie w klasach z wychowawcami.


Przerwa świąteczna

21.04.2011r.

Od 22 do 626 kwietnia trwa wiosenna przerwa świąteczna. Wszystkim uczniów oraz pracownikom szkoły życzymy dobrych i spokojnych Świąt Wielkanocy, niech Zamartwychstały Jezus napełni nasze serca pokoje i miłością.


Wycieczka do Krakowa grupy językowej "Talk to me"

6-7.04.2011r.

Dwudniowa wycieczka uczestników programu "Talk to me" rozpoczęła się dnia . Odjazd miał miejsce o 6.30 spod budynku LO w Dynowie. Po niespełna trzech godzinach dotarliśmy na miejsce. Pierwszym miejscem w jakie się udaliśmy była krakowska "Rotunda". Mieliśmy okazję zobaczyć na żywo arcydzieło nowoczesnej sztuki- "Lot nad kukułczym gniazdem" . Spektakl wywarł na nas ogromne wrażenie. Po obiedzie zwiedzaliśmy Wawel. Około 17 zjedliśmy kolację i po zakwaterowaniu w hotelu studenckim "Żaczek" udaliśmy się na karaoke do pobliskiego klubu. Drugiego dnia wycieczki, po śniadaniu, na krakowskim Kazimierzu uczestniczyliśmy w grze miejskiej. Podzieleni na dwie grupy poszukując oznaczonych na mapie zabytków poznawaliśmy tę dzielnicę Krakowa. Około 14 zjedliśmy obiad i po wykwaterowaniu z hotelu zwiedzaliśmy rynek i podziemia Krakowa. Po około dwóch godzinach czasu wolnego udaliśmy się w drogę powrotną do Dynowa. Dzięki dobrej organizacji, miłym i kompetentnym przewodnikom oraz troskliwym opiekunom wycieczka obyła się bez ekscesów i na długo zapadnie w naszą pamięć.

 


V Powiatowy Konkurs Recytatorski

23.03.2011r.

Dnia 22.03 2011r. odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sokołowie Małopolskim
V Powiatowy Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości księdza Jana Twardowskiego.
Komisja oceniała pomysłowość i oryginalność interpretacji tekstów, kulturę słowa, poprawność wymowy oraz ogólny wyraz artystyczny.
Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Angela Mędzela i Aleksandra Marszałek, która zajęła II miejsce.
Z recytatorkami pracowała p. Katarzyna  Kłyż, a wystąpieniom konkursowym w roli opiekuna przysłuchiwała się p. Monika Wandas - Wasieńko.


III. Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych- Szwajcaria

23.03.2011r.

8 kwietnia 2011 odbędzie się po raz kolejny Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych.  W tym roku quiz  poświęcony będzie geografii, polityce i kulturze Szwajcarii.  Na laureatów czekają nagrody rzeczowe. Osoby zainteresowane udziałem w tym konkursie prosimy o zgłoszenia u pań: Moniki Bucyk i Beaty Trzyny.


VIII POWIATOWY KONKURS JĘZYKÓW OBCYCH-
 JĘZYK NIEMIECKI - etap II

21.03.2011r.

21.marca 2011 w Tyczynie odbył się drugi etap VIII Powiatowego Konkursu Języków Obcych z języka niemieckiego. Konkurs składał się z czterech części, a mianowicie słuchania ze zrozumieniem, czytania ze zrozumieniem, testu leksykalno - gramatycznego oraz krótkiej formy użytkowej.
Naszą szkołę reprezentowało sześć uczennic: Natalia Karnas (III D), Wioletta Paszko (III D), Aleksandra Marszałek (II D), Joanna Kłosowska (II D), Aleksandra Socha (I D), Anna Skubisz (I D).
Nasze Uczennice zajęły trzy pierwsze miejsca:
I miejsce - Natalia Karnas
II miejsce - Anna Skubisz
III miejsce -  Wioletta Paszko i Aleksandra Socha
W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich nasza szkoła zdobyła I miejsce w powiecie uzyskując wynik 52 punktów na 69 możliwych.
Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu oraz życzymy dalszych sukcesów!!!


Odkrywamy młode talenty - pierwszy dzień wiosny

21.03.2011r.


Czekamy na relacje ......


Zimowe ferie 14.01.2011r.

W tym roku jako pierwsi w Polsce rozpoczynamy ferie. Życzymy uczniom i nauczycielom regeneracji sił i udanego wypoczynku. A wszyscy cali i zdrowi spotykamy się ponownie w szkole 31 stycznia .


Bal na sto... par i dni przed maturą 22.01.2011r.

Studniówka.pierwszy prawdziwy bal, do którego przygotowania trwają kilka miesięcy, a wspomnienia  pozostaną  na długie lata.
W naszej szkole podobnie jak w wielu szkołach ponadgimnazjalnych  maturzyści już kilkanaście dni przed balem ćwiczyli wraz z wychowawcami układ  poloneza i  włożyli sporo starań, by w ten wieczór wyglądać oszałamiająco. 21. stycznia 2011, w dzień poprzedzający bal studniówkowy w auli naszej szkoły  odbyła się akademia specjalnie przygotowana na tę okazję. Klasy przygotowywały bogaty program artystyczny, fantastyczny kabaret i występ dla nauczycieli, który wywołał sporo pozytywnych emocji, a nawet sprawił, że łezka w oku się zakręciła.
22. stycznia 2011 w Zespole Szkół w Dynowie odbyła się studniówka tegorocznych maturzystów.
O godzinie 17.00 pan Dyrektor przywitał zebranych gości i aby tradycji stało się zadość rozpoczął bal słowami "Poloneza czas zacząć", po czym uczniowie poszczególnych klas wraz ze swoimi wychowawcami zatańczyli  poloneza.
Dla uczniów studniówka była również okazją do złożenia podziękowań pedagogom za trud włożony w ich kształcenie. Szczególne podziękowania otrzymali wychowawcy klas, pan  Mariusz Choma ( III A), pani Iwona Sarnicka (III B), pani Monika Bucyk (III C), pani Beata Trzyna (III D).Maturzyści pod opieką rodziców i wychowawców klas bawili się do białego rana.
Mnóstwo humoru, dobra zabawa i świadomość, że ten bal zamyka pewien etap w ich życiu. tak można podsumować studniówkę naszej szkoły.

".Minęła studniówka...
       Czas ucieka i matura
       Coraz bliżej."


Spotkanie z rodzicami 12.01.2011r.
12 stycznia 2011odbędzie się spotkanie z rodzicami. Początek godzina 15.30 w auli.

Konkurs Bożonarodzeniowy 10.01.2011r.

  Wyniki III Międzyszkolnego Konkursu Bożonarodzeniowego "Radosne Święta - twórcze święta" - kategoria plastyczna.

Komisja w składzie:
Przew. mgr Grzegorz Hardulak
Członkowie: mgr Krystyna Dżuła
                      mgr Maria Radoń
spośród 30 prac konkursowych przyznała nagrody w następujących kategoriach wiekowych:
- gimnazjum:
I miejsce Bartłomiej Toczek - Gimnazjum w Nozdrzcu
II miejsce Bartosz Motyka - Gimnazjum w Dynowie
III miejsce Katarzyna Siry - Gimnazjum w Dynowie
oraz wyróżnienia:
Anna Smolińska - Gimnazjum w Dynowie
Klaudia Potoczna - Gimnazjum w Dynowie
- szkoły ponadgimnazjalne:
I miejsce Ewelina Wielgos - LO Dynów
II miejsce Sylwia Adamczyk - Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości
III miejsce Beata Majda -LO Dynów
oraz wyróżnienia:
za oryginalność wykonania - Krzysztof Rzeszutek - Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości
za wykorzystanie surowców naturalnych - Barbara Łach - LO Dynów
Uroczysta gala wręczenia nagród oraz rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego odbędzie się 13 stycznia o godz. 10.00 w Auli LO im. KEN w Dynowie. Na uroczystość zapraszamy wszystkich uczestników konkursu wraz z opiekunami. Dla każdego ucznia przewidziana jest nagroda niespodzianka, a po wręczeniu nagród poczęstunek oraz wspólne kolędowanie.


Życzenia świąteczne 22.12.2010r.

  W szkole odbył się uroczysty apel, wprowadzający w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkim, którzy odwiedzają naszą stronę, uczniom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom przekazujemy najpiękniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Niech nadchodzące Święta, pełne rodzinnego ciepła i odpoczynku, napełnią Was prawdziwą radością i pokojem. Niech będzie to dla Was chwila wytchnienia od codzienności, chwila refleksji i dobrej nowiny, która wyzwoli to, co najlepsze i da siły do podejmowania nowych zadań na cały zbliżający się nowy rok 2011. W szkole spotykamy się już w 3 stycznia.


Szkolne Mikołajki 06.12.2010r.

  Jak co roku, tak i tym razem do naszej szkoły zawitał MIKOŁAJ. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że byliśmy grzeczni i zasłużyliśmy na prezenty. Mikołaj ze swoją świtą odwiedzał uczniów i nauczycieli i rozdawał słodkie cukierki. Szkoda, że mikołajki są tylko raz w roku.


Łowcy Talentów JERSZ - Deutschfreund 2010 12.2010r.

W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego pod nazwą "Deutschfreund 2010". Konkurs jest dodatkową formą kształcenia języka, pobudza zainteresowania uczniów oraz motywuje ich do samodzielnej pracy nad rozwijaniem i doskonaleniem różnych sprawności językowych. Pomaga w zdobywaniu wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. Test konkursowy jest testem wielokrotnego wyboru. Zróżnicowany stopień trudności zadań stanowi dla wszystkich uczniów zachętę do udziału w zawodach. Udział w konkursie ogólnopolskim daje uczniom i nauczycielom niepowtarzalną szansę porównania swojej wiedzy i umiejętności z uczniami z innych szkół, województw.
Konkurs podzielony był na dwie kategorie: dla klas I oraz klas II i III. Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej kategorii nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą i otrzymali dyplomy uznania za osiągnięcie dobrych wyników.
W pierwszej kategorii takie dyplomy uzyskali:
Anna Skubisz (1d) - 86,61%
Damian Potoczny (1a) - 83,93%
Gabriela Szmul (1b) - 82,59%
Anna Piech - 81,70%
Matwijczyk Ewa (1d) - 80,80%
Aleksandra Socha (1d) - 80,36%

W drugiej kategorii dyplom uznania zdobyły:
Natalia Karnas (III d) - 81,70%
Wioletta Paszko (III d) - 81,25%

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom wspaniałych wyników, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Konkurs przeprowadzony został dzięki germanistkom pracującym w naszej szkole:
p.E. Hadam, p. M.Bucyk i p. B.Trzynie.


Spotkanie z rodzicami 23.11.2010r.

  23 listopada odbędzie sie spotkanie wychowawców poszczególnych klas z rodzicami. Początek o 15.30 w klasach. Zapraszamy.


Przekaznie władzy 10.11.2010r.

  Odbyła się dyskoteka podczas, której dotychczasowy samorząd przekazał władzę nowo wybranemu, podziękował za współpracę i pomoc pani Elżbieżbiecie Klaczak-Łach i życzył owocnej pracy i samych sukcesów nowym władzom szkolnym.


Spektakl pt:"Tożsamość"

09.11.2010r.

    Krakowskie biuro promocji kultury przedstawiło w naszej szkole profilaktyczny spektal teatralny pt.:"Tożsamość". Oto krótka charakterystyka spektaklu. Patriotyzm - w dzisiejszych czasach pojęcie różnie interpretowane, coraz częściej niewłaściwie z wielu przyczyn: braku wiedzy czy zaślepienia własnego "Ja" przez wpływ czynników obecnego świata. W dzisiejszych czasach, gdzie liczy się pogoń za pieniądzem, modą czy po prostu racją bytu prawidłowy patriotyzm często schodzi na drugi plan, lub zostaje wykorzystywany do własnych celów lub przekonań. Czym jest patriotyzm? Czy dla współczesnego młodego człowieka jest niezbędną postawą czy raczej swego rodzaju archaizmem? Może ważniejsze są postawy konsumpcjonistyczne, kosmopolityczne: hedonizm, relatywizm moralny. Czy narkotyki, alkohol, przemoc, hazard, pieniądze i rozrywka mogą zastąpić podstawowe zachowania jednostki w społeczeństwie? Na pewno nie. Poprzez zderzenie różnych postaw i zachowań bohaterów, spektakl pt: "Tożsamość" pozwala uczniom prawidłowo dostrzec wartość jaką jest patriotyzm. Jednocześnie zostają zanegowane niewłaściwe i patologiczne zjawiska trapiące dzisiejszą nastoletnią młodzież. Przesłanie, dzięki szybkiej akcji, wielu wątkom i wspaniałej grze aktorskiej, z pewnością zostanie zapamiętane i prawidłowo wykorzystywane w przejściu w dorosłe życie młodych ludzi.


Wyniki wyborów

05.11.2010r.

     Wyniki wyborów do Samorządu Szkolnego:
Angela Mędzela - 112 głosów
Łukasz Gudyka - 83 głosów
Krystian Pudlik - 81 głosów
Natalia Hadam - 32 głosy
Tynek Karol - 32 głosy


XVIII Dynowski Konkurs Poezji Patriotycznej

05.11.2010r.

    W dniu 5.11.2010 roku o godzinie 16 odbyła się w Domu Strażaka w Dynowie XVIII edycja Dynowskiego Konkursu Poezji Patriotycznej, którego hasłem myśl "Moja Mała ojczyzna - miejsce dla ciszy i dla śpiewu".
Konkurs od tego roku przeprowadzony został w dwóch kategoriach: recytacja oraz poezja śpiewana. Uczniowie ze szkół gimnazjalnych oraz ponadpodstawowych z Dynowa i okolic prezentowali twórczość własną oraz poezję współczesnych twórców Podkarpacia, Naszej Małej Ojczyzny.
Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Dynowie godnie reprezentowało 10 recytatorów oraz zespół wokalno - instrumentalny, który przedstawił piosenki "Cuda natury" oraz "Moje drogi prowadzą do Dynowa". Śpiewający "porwali" publiczność, która doskonale bawiła się podczas występu.
W kategorii recytacji Jury Konkursu nagrodziło naszych uczniów:
I miejscem Katarzynę Sapę
II miejscem Gabrielę Święch
oraz wyróżnieniami: Krystiana Gosztyłę, Wiolettę Pudysz, Dariusza Potocznego.

 
Do konkursu przygotowywały uczniów polonistki E. Klaczak - Łach K.Kłyż,  J.Duda.

Wystawa  "Najstarsze książki w zbiorach bibliotecznych."

05.11.2010r.

    W dniach 22.X. - 5.XI.2010r.w bibliotece szkolnej  można było obejrzeć wystawę zatytułowaną "Najstarsze książki w zbiorach bibliotecznych".
Celem wystawy było pokazanie najstarszych pozycji książkowych znajdujących się w zbiorach bibliotecznych, a także uzmysłowienie uczniom potrzeby poszanowania starych książek, stanowiących niejednokrotnie cenną pamiątkę.
Wystawie towarzyszyła gazetka dotycząca historii książki, mająca na celu przypomnienie uczniom dziejów książki oraz procesu jej powstawania na przestrzeni wieków.


Wybory do Samorządu Szkolengo - prezentacja kandydatów

05.11.2010r.

     Kandydaci do Samorządu Szkolnego :
1a - Natalia Sowula, Łukasz Toczek
1b - Tynek Karol
1c -Stanisław Baran
1d -brak kandydata
2a -Krystian Pudlik
2b -Łukasz Gudyka
2c -Natalia Hadam
2d -Angela Mędzela
Zastanówcie się na kogo głosować. Głosowanie już 8 listopada. Życzymy wszystkim powodzenia


Szachy

19.10.2010r.

     Agata Pielak i Patryk Banaś z klasy 2a zajęli I miejsce w powiecie w szachach. Gratulujemy i życzym dalszych sukcesów.


Półmetek

16.10.2010r.

      16 października 2010 uczniowie klas drugich pod opieką swoich rodziców i wychowawców bawili się w  naszej szkole na tradycyjnym półmetku. Drugoklasiści bawili się wyśmienicie w pięknie udekorowanej sali przy doskonałej muzyce, a wspomnienia z tej zabawy zostaną w ich pamięci zapewne na długo. Serdecznie dziękujemy rodzicom za trud, który włożyli w zorganizowanie imprezy.


Dzień Edukacji Narodowej

14.10.2010r.

    14. października podobnie jak wiele szkół w Polsce świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu tradycyjnie na scenie naszej szkoły wystąpili razem uczniowie i nauczyciele. Uczniowie klasy 2a, 2b i 2d przedstawili "pół żartem pół serio" trzy typy postaw nauczycieli. Nauczyciela zaś zaprezentowali trzy postawy uczniów: uczniów ciągle się uczących, stale wyluzowanych i interesujących się jedynie swoim wyglądem.
W tym dniu chcemy serdecznie podziękować za trud jaki każdego dnia w wychowanie i nauczanie wkładają nauczyciele oraz rodzice, jednocześnie prosić o cierpliwość i wyrozumiałość na kolejne dni roku szkolnego.


Pielgrzymka klas trzecich na Jasną Górę

09.10.2010r.

     Zgodnie z tradycją naszej szkoły 9 października 2010 uczniowie klas trzecich wraz z księdzem M. Pilszko, wychowawcami (M. Chomą, I.Sarnicką, M.Bucyk , B.Trzyną) i panią pedagog U. Bukałą-Pilip udali się do Częstochowy, by wraz z innym maturzystami modlić się przed obrazem Matki Boskiej o pomoc w zdaniu matury i dokonanie właściwych wyborów życiowych. W drodze na Jasną Górę uczniowie zatrzymali się w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach.
W Częstochowie o godzinie 17.00 uczniowie wzięli udział w mszy świętej sprawowanej przez księdza M. Piliszko. Przed obrazem Matki Bożej maturzyści powierzyli Matce Jezusa swoją najbliższą i dalszą przyszłość, prosili o potrzebne łaski i błogosławieństwo w egzaminach i wyborach drogi życia oraz dziękowali za rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów . O godzinie 20.00 odbył się różaniec zakończony apelem maryjnym. Następnie  maturzyści poprowadzili drogę krzyżową na Wałach Jasnogórskich, po której to był czas  na indywidualną modlitwę, dla chętnych - przejście na kolanach wokół cudownego obrazu.
Mamy nadzieję, że poprzez pielgrzymkę młodzież przygotowała się duchowo do czekających ją niebawem ważnych wyborów życiowych.


Biegi przełajowe

07.10.2010r.

     Czekamy na relacje ......


Spotkanie z rodzicami

05.10.2010r.

     5 października odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie z rodzicami. Początek o godzinie 15.30 w auli liceum. Po spotkaniu z dyrektorem rodzice przejdą do klas na spotkanie z wychowawcami. Gorąco zapraszamy do przybycia.


Liga Lekkoatletyczna

30.09.2010r.
Podczas ligi lekkoatletycznej Paweł Małachowski z klasy 2a zajął III miejsce w skoku w dal zaś Konrad Motyka również uczeń klasy 2a zajął I miejsce w pchnięciu kulą. Gratulujemy i życzymy więcej sukcesów.

Wyjazd do teatru klas pierwszych

29.09.2010r.

    W dniu 29.10.2010r. odbyła się wycieczka do Teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie na spektakl "Odprawa posłów greckich" (Musical sarmacki). W wyjeździe uczestniczyło 83 uczniów klas pierwszych i 4 opiekunów. Wyjazd zorganizowały polonistki E. Klaczak-Łach i K. Kłyż a opiekowały się również panie M. Radoń i J. Duda.
    Spektakl spotkał się z dużym uznaniem zarówno nauczycielek jak i uczniów. Na uwagę zasługuje różnorodność form zaprezentowanych na scenie (muzyka, taniec, piosenka, gra światła i cieni), dobra gra aktorska oraz ciekawe, mające odniesienie do współczeności ujęcie tematu.


Obejrzenie spektaklu "Ferdydurke"

28.09.2010r.

    W dniu 28.09.2010 r. młodzież klas III-ich i II d uczestniczyła w spektaklu pt. "Ferdydurke" w wykoniu Teatru Forum z Białegostoku. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia próby przeniesienia utworu powieściowego na deski teatru. Organizatorem wyjścia na sztukę były polonistki.


Wieczorek zapoznawczy

23.09.2010r.

     Odbył się wieczorek zapoznawczy przygotowany na powitanie klas pierwszych. Uczniowie licznie przebyli na dyskotekę i dobrze się bawili pod opieką nauczycieli. Klasy pierwsze przygotowały wesołe scenki w których przedstawiły się pozostałym uczniom . Mamy nadzieję, że uczniowie klas pierwszych od tej pory poczują się w szkole jak u siebie.


Powiatowy Konkurs "Losem rzuceni"

17.09.2010r.

     17 września 2010 r. czterech uczniów z klasy III c wzięło udział w Powiatowym Konkursie "Losem rzuceni" organizowanym z okazji Roku Sybiraka. W kategorii historycznej Wiktoria Sienko zdobyła pierwsze miejsce, Marila Ulanowska drugie, a Anna Janowska dyplom uczestnictwa. W tym samym konkursie wystąpiła również Natalia Chrapek otrzymując w kategorii recytatorskiej również dyplom uczestnictwa. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Kiermasz podręczników szkolnych

07-09.09.2010r.

     W dniach 7-9 września 2010 odbył się w bibliotece szkolnej kiermasz podręczników, poprzedzony trzydniową zbiórką książek. Ze względu na duże zainteresowanie kiermasz trwał trzy dni (07.09 -klasy I, 8-9/09 - klasy II i III).


Uroczysta rozpoczęcie roku szkolnego 20010/2011

01.09.2010r.

     01.09.2010 odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2010/2011. Zwyczajem lat ubiegłych o 8.00 odbyłą sie w kościele msza św., po której uczniowie, rodzice i grono pedagogiczne spotali się w auli liceum. Wszystkich, a w szczególnośći pierwszoklasistów, gorąco i serdecznie powitał pan Dyrektor życząc całej społeczności szkolnej sukcesów w rozpoczynającym sie nowym roku szklonym. Po spotakniu ogólnym, odbyły się w klasach spotkania z wychowawcami.


Aby zobaczyć aktualności z lat ubiegłych są wystarczy kliknąć na wybrany rok szkolny: 2010/2011, 2009/2010


Poniżej zamieszczona została wkładka z miesięcznika "Dynowinka", podsumowująca cały rok szkolny 2009/2010. Zostały w niej zebrane najważniejsze wydarzenia oraz osiągnięcia uczniów naszej szkoły. Aby powiększyć wybraną stronę, wystarczy na niej kliknąć.

w1_m.jpg
w3_m.jpg


Aby zobaczyć wkładki z lat ubiegłych są wystarczy kliknąć na wybrany rok szkolny: 2006/2007 , 2008/2009 , 2009/2010 , 2010/2011