line decor
 
 
 
 

 
 
regulamin konkursu  [doc] [pdf]

 
Szanowni Państwo 

Dyrektorzy Szkół 

Podstawowych i Ponadpodstawowych 

po raz szósty zapraszamy Uczniów Waszych szkół ( klas 7-8 szkoły podstawowe oraz uczniów szkół ponadpodstawowych) do udziału w Wojewódzkim Turnieju Poezji i Prozy „ZAWSZE WIERNI”. 

W związku z nową sytuacją ogłaszamy wersję zdalną i zapraszamy od udziału wszystkich młodych, którzy lubią recytować. Zamiast stawać na scenie… staną przed kamerą, ponieważ warunkiem zgłoszenia do konkursu jest nagranie jednego wiersza i przesłanie go do organizatora eliminacji powiatowych

Konkurs niezmiennie stanowi hołd dla wszystkich wiernych ideom wolności, honoru, życia zgodnego z najwyższymi wartościami i umiłowania Ojczyzny. Jest motywacją do rozbudzania zainteresowań historią najnowszą i jej bohaterami, kształtowania poczucia tożsamości narodowej. Wpisuje się także w obchody pamięci o żołnierzach niezłomnych (w tym roku przypada 70. rocznica śmierci członków IV Zarządu WiN) i obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. To też szansa dla młodych do rozwijania i prezentowania artystycznych uzdolnień. Etap powiatowy dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych Powiatu Rzeszowskiego odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie. Szczegóły w regulaminie. 

Prosimy o pomoc w przygotowaniach do konkursu i wytypowanie reprezentacji szkoły. Szczegóły w załączonych dokumentach. 

Zapraszamy wszystkich chętnych do artystycznych zmagań.
line decor
  
line decor
     
Liceum Ogólnokształcące
im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie
36-065 Dynów, ul. 1-go Maja 17
tel. (fax) 16 65 21 077