line decor
  
line decor
 
 
 
 

 
 
Wycieczki rok szkolny 2012/2013

12 - 15 czerwiec 2013 - wycieczka do Zakopanego klasy 2b i 2d

Wycieczkę rozpoczęliśmy w środę 12 czerwca, wcześnie rano. Pierwszego dnia zwiedziliśmy zaporę w Niedzicy a następnie pojechaliśmy do Zakopanego. Razem z przewodnikiem spacerowaliśmy po Krupówkach. Zwiedziliśmy zabytkowy kościół wraz z przylegającym do niego Cmentarzem Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku, na którym spoczywają zasłużone osobistości zakopiańskie między innymi Kornel Makuszyński i Kazimierz Przerwa - Tetmajer. Nasz przewodnik ciekawie i wyczerpująco opowiadał z niebywałym poczuciem humoru. Drugi dzień z uśmiechem na twarzy wyruszyliśmy nad Morskie Oko. Była to długa i wyczerpująca podróż. Zwiedziliśmy również Czarny Staw pod Rysami, gdzie mieliśmy widok na otaczający nas górski krajobraz. Trzeci dzień był dniem wypoczynku, który spędziliśmy aktywnie w Białce Tatrzańskiej w tamtejszych termach oraz wyjechaliśmy na Gubałówkę. Pogoda dopisywała. Zwiedziliśmy także skocznie, na której swoje sukcesy odniósł między innymi Adam Małysz. W wycieczce wzięły udział dwie klasy 2b i 2 d. Łączna ilość uczniów z obu klas wynosiła 36. Czujna opiekę nad uczniami sprawowali pani Małgorzata Pelc - Chochrek, pani pedagog Urszula Bukała - Pilip, pani Ewelina Krasnopolska. Wycieczka ta dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń. Na zawsze utkwi nam w pamięci.

27-29 maj 2013 - wycieczka klasy 2c w Bieszczady

Wczesnym rankiem 27 maja 2013 roku wraz z opiekunami wyruszyliśmy w Bieszczady, które uchodzą za najbardziej dzikie i tajemnicze góry w Polsce. Pierwszego dnia mimo deszczowej pogody zwiedziliśmy zaporę w Solinie i Polańczyk. Wieczorem zapaliliśmy ognisko i kąpaliśmy się w gorącej bani.
W drugi dzień uczestniczyliśmy w spotkaniu w pracowni ikon pani Jadwigi Denisiuk, gdzie przybliżono nam historię ikon i metody ich produkcji. Po południu wzięliśmy udział w wyprawie terenowej i grze paint ball. Zabawa była rewelacyjna, a dziewczyny walczyły jak prawdziwe „żołnierki”.
Trzeciego dnia zdobyliśmy Połoninę Wetlińską, gdzie rozciągają się najpiękniejsze widoki na Bieszczady. Mimo śliskiego podłoża udało nam się wrócić cało i zdrowo.
Wycieczkę zorganizowała wychowawczyni klasy II c  p. Beata Trzyna, a opiekunem była dodatkowo p. Ewelina Krasnopolska.
W wycieczce wzięło udział 19 uczniów.

25-26 maj 2013 - XIV Powiatowy Rajd Turystyczny w Beskidzie Niskim

W dniach 24-25 maj 2013 odbył się XIV Powiatowy Rajd Turystyczny w Beskidzie Niskim zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Rzeszowie dla uczniów szkół średnich z powiatu rzeszowskiego. W rajdzie uczestniczyło 14 uczniów z naszego liceum wraz z opiekunem panią Joanną Krajcarską. W programie rajdu znalazły się przede wszystkim dwie dłuższe wycieczki piesze: Szczawne – Rzepedka - Czystogarb oraz Lipowiec – Kamień – Wola Wyżna. W trakcie wyprawy odbył się także konkurs dotyczący Beskidu Niskiego zorganizowany przez przewodników, który zwyciężył Michał Sochacki z naszej szkoły. Gratulujemy. Pomimo kapryśnej pogody, trochę przemoczeni i zmęczeni lecz w dobrych humorach wróciliśmy do Dynowa i zniecierpliwością czekamy na kolejny rajd.

11- 12 września 2012 - VIII Plener Kulturalny Szlakiem Dziedzictwa Kulturowego

W dniach 11-12 września 2012 roku odbył się VIII Plener Kulturalny Szlakiem Dziedzictwa Kulturowego organizowany przez Starostwo Powiatowe w Rzeszowie. Wycieczka była formą nagrody dla najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu rzeszowskiego. Naszą szkołę reprezentowało siedmioro uczniów wraz z opiekunem panem Bogdanem Peszkiem. Odwiedziliśmy m.in. zabytkową cerkiew oraz Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie, Podziemną Trasę Turystyczną i Bazylikę NMP w Chełmie, cmentarz wojenny w Wytycznie, piękne, rozległe torfowiska w Poleskim Parku Narodowym, cmentarz wojenny w Krzesimowie. Nocleg zapewniło nam Schronisko Młodzieżowe w Chełmie, a pyszną obiadokolację wraz ze śniadaniem organizatorzy imprezy.

Wycieczki rok szkolny 2011/2012
18 października 2012 - Wycieczka klas 1a i1b

   W dniu 18 października 2012r. uczniowie klas 1a i 1b wraz z opiekunami: mgr Ewą Hadam, mgr Bogdanem Peszkiem oraz mgr Michałem Piestrakiem wzięli udział w wycieczce do Rzeszowa. Uczniowie zwiedzili rynek  miasta wraz z podziemiami. Po bardzo interesującym spacerze szlakiem zabytków udaliśmy się do kina na film pt. "Bitwa pod Wiedniem".
Wycieczkę zaliczamy do bardzo udanych, był to mile spędzony czas dzięki któremu udało nam sie lepiej siebie poznać. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda nam sie zorganizować więcej takich wyjazdów.

9 października 2012 - pielgrzymka na Jasną Górę

   W dniu 08.10.2012 r. odbyła się pielgrzymka klas maturalnych na Jasną Górę. Wyruszyliśmy około  4 nad ranem bardzo senni, ale zadowoleni. Pierwszym celem wyjazdu była msza w Kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej, a następnie droga krzyżowa na Wałach. Drogę krzyżową celebrował ksiądz, a poszczególne stacje czytali uczniowie. Następnie udaliśmy się do Muzeum Auschwitz-Birkenau. Zostaliśmy podzieleni na grupy, po czym przewodnicy rozpoczęli oprowadzanie po terenie dawnego obozu. Dzięki wzruszającym opowieściom, mogliśmy głębiej przeżyć koszmar tamtych dni. Pogoda podkreślała nastrój, potęgowała niesamowitość tego miejsca. Następnie udaliśmy się w drogę powrotną. Późnym wieczorem zatrzymaliśmy się w Łagiewnikach na krótką modlitwę. Zmęczeni, ale bogatsi o wiele nowych wrażeń wróciliśmy do domu.

11- 12 września 2012 - VIII Plener Kulturalny Szlakiem Dziedzictwa Kulturowego

  W dniach 11-12 września 2012 roku odbył się VIII Plener Kulturalny Szlakiem Dziedzictwa Kulturowego organizowany przez Starostwo Powiatowe                 w Rzeszowie. Wycieczka była formą nagrody dla najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu rzeszowskiego. Naszą szkołę reprezentowało siedmioro uczniów wraz z opiekunem panem Bogdanem Peszkiem. Odwiedziliśmy m.in. zabytkową cerkiew oraz Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie, Podziemną Trasę Turystyczną i Bazylikę NMP w Chełmie, cmentarz wojenny w Wytycznie, piękne, rozległe torfowiska w Poleskim Parku Narodowym, cmentarz wojenny w Krzesimowie. Nocleg zapewniło nam Schronisko Młodzieżowe w Chełmie, a pyszną obiadokolację wraz ze śniadaniem organizatorzy imprezy.

Uczestnicy pleneru:
1. Patrycja Pinda
2. Aleksandra Kalawska
3. Mariola Tworzydło
4. Ewelina Skubisz
5. Damian Szczepański
6. Amadeusz Łach
7. Przemysław Baran  

30.05 - 01.06 2012 r. - wycieczka w Bieszczady

   W dniach 30.05.-01.06.2012 odbyła się wycieczka klasy II "A" w Bieszczady. Pierwszego dnia w formie rozgrzewki przed Tarnicą zwiedzaliśmy Prządki, a także ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu koło Krosna. Po wysłuchaniu legend na temat zamku wszyscy mieliśmy ochotę zostać tam na noc, jednak musieliśmy udać się do Górzanki, gdzie zakwaterowaliśmy się i zakończyliśmy dzień ogniskiem. Następnego dnia po śniadaniu udaliśmy się zdobywać Tarnicę. Nie było łatwo, jednak wspólnymi siłami dotarliśmy na sam szczyt, skąd podziwialiśmy piękną panoramę Bieszczad. Bajeczne krajobrazy dodały nam sił do dalszej wędrówki. Po ponad pięciogodzinnym „spacerze” udaliśmy się na odpoczynek. Po wspólnym obiedzie nasze siły regenerowaliśmy grając w piłkę siatkową i nożną, huśtając się na huśtawkach, a niektórzy próbowali swoich sił w ujeżdżaniu koni. Trzeciego dnia postanowiliśmy się trochę postrzelić i tak oto wylądowaliśmy na Paintbollu. Po ciężkich zmaganiach na polu walki, z siniakami udaliśmy się do Sanoka, gdzie zwiedzaliśmy Muzeum Historyczne w którym zobaczyliśmy wystawę ikon oraz galerię Zdzisława Beksińskiego. Ogromne wrażenie zrobiła na nas galeria nowoczesnego artysty. Po krótkim odpoczynku wyruszyliśmy w drogę powrotną. Pomimo zmęczenia wszyscy z uśmiechem na twarzy odjechaliśmy do domów.


 

3 - 5 stycznia 2012 r. - wycieczka do Berlina

      W dniach 3-5 stycznia 2012 r. uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Dynowie udali się na wycieczkę do Berlina w ramach projektu: „Obok. Polska – Niemcy. 1000 lat historii w sztuce”. Trzydniowy wyjazd w dużej mierze umożliwiła Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej, która przyznała dotację na ten cel. Wyjazd obejmował zwiedzanie Wrocławia    ( Ostrów Tumski oraz Rynek), nocleg w Słubicach oraz kluczowy punkt programu – zwiedzanie Berlina.
Pełni entuzjazmu, lecz lekko niewyspani wyruszyliśmy około  godziny 5.00. Od samego początku w autobusie panował gwar i słychać  było nieustające, wesołe rozmowy przerywane głośnym śmiechem. Wszyscy byli podekscytowani, nikt nie okazywał zmęczenia. Gdy dotarliśmy do Wrocławia, z zainteresowaniem słuchaliśmy   opowieści przewodnika. Nie skupił się jedynie na standardowych wrocławskich punktach turystycznych, ale również przedstawił nam miejsca, mniej znane, lecz z ciekawą dla nas, młodych, historią. Pomimo chłodu, nikt nie narzekał, wytrwale podążaliśmy za przewodnikiem. Na wrocławskim rynku, wykorzystując czas wolny, sami odkrywaliśmy zakamarki Wrocławia. Około godziny 19 zjedliśmy obiadokolację w restauracji „Teatralna” przy Starówce. Nastrój panujący w lokalu jeszcze bardziej wzmożył nasz apetyt pobudzony już przez długi spacer.  Po pysznym posiłku udaliśmy się na nocleg do hotelu  „Horda” w Słubicach. Po całym dniu wrażeń  mogliśmy odpocząć. Rankiem cała grupa zjadła pyszne śniadanie w hotelu i razem z bagażami wyruszyliśmy w drogę do Berlina. Zwiedzanie stolicy Niemiec rozpoczęliśmy od obejrzenia jednego z najdłuższych zachowanych fragmentów Muru Berlińskiego. Wszyscy robiliśmy sobie zdjęcia pod wizerunkiem Breżniewa całującego się z Honeckerem. Nasz autobus następnie zatrzymał się przy Pergamońskim Muzeum. Tam mogliśmy podziwiać pozostałości wspaniałych budowli i dzieła kultury starożytności. Niektóre wystawy zapierały dech w piersiach. Byliśmy zafascynowani historią każdego z eksponatów i staraliśmy się poświęcić każdej ekspozycji jak najwięcej czasu. Po zwiedzaniu muzeum przyszła pora na kluczową dla każdego uczestnika tego wyjazdu wizytę na wystawie w Martin-Gropius-Bau o 1000 latach historii i sztuki polsko-niemieckiej. Wraz z przewodnikiem oglądaliśmy dzieła związane z narodem polskim i niemieckim ułożone w kolejności chronologicznej.  Następnie rozpoczęliśmy zwiedzanie Reichstagu - parlamentu niemieckiego. Byliśmy pod wrażeniem tego pięknego, monumentalnego budynku. Wieczorem na chwilę zatrzymaliśmy się przy Bramie Brandenburskiej, by móc podziwiać ten symbol dawnego podziału Europy. W dalszej kolejności wsiedliśmy do autobusu i ruszyliśmy w drogę powrotną.
Cała wycieczka była dla nas niezapomnianym przeżyciem.  Nikt nie mógł narzekać na nudę, ponieważ każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wyjazd pełen był śmiesznych sytuacji i wrażeń, które zostaną nam długo w pamięci. Mamy nadzieję że współpraca z Fundacją Współpracy Polsko-Niemieckiej będzie trwała. Czekamy na kolejne tak wspaniałe i udane wycieczki.


 

20-21 października 2011 - Wycieczka klasy 3a

W dniach 20-21.10.2011 odbyła się wycieczka klasy IIIa w Pieniny. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy zamek w Niedzicy oraz pobliską zaporę wodną na Zalewie Czorsztyńskim, a także ruiny zamku w Czorsztynie. Po zakwaterowniu i obiadoklacji wybraliśmy się na wieczorne zwiedzanie Szczawnicy. Następnego dnia po śniadaniu, spotaliśmy się z przewodnikiem. Wjechaliśmy wyciągiem krzesełkowym na Palenicę, z której mieliśmy piękny widok na Tatry Słowackie. Następnie busem przejechaliśmy do Sromowiec Niżnych i udaliśmy się na szlak prowadzący do Trzech Koron. Po około dwóch godzinach zdobyliśmy szczyt. Wszyscy pomimo lekkiego zmęczenia i zimna podziwiali panoramę jaka rozpościerała się z góry. Podczas wspólnej wędrówki pan przewodnik opowiadał ciekawiostki związane z Pieninami, w szczególności z roślinnością, zwierzętami a także historią. Schodzilismy inną trasą i po ok 3 godzinach byślimy w Krościenku. Po krókim odpoczynku wyruszyliśmy w drogę powrotną. Wycieczkę zorganizowała wychowawczyni klasy 3a p. Joanna Gąska, opiekunem była dodatkowo p. Monika Owsiany. W wycieczce brało udział 17 uczniów.
8 października 2011 - pielgrzymka klas trzecich na Jasną Górę

Jak co roku, uczniowie klas trzecich wraz z ksiedzem M. Piliszko oraz wychowawcami (J. Duda, J. Gąska, M. Piestrak) udali się na Jasną Górę, by wraz z innym maturzystami modlić się przed obrazem Matki Boskiej o pomoc w zdaniu matury i dokonanie właściwych wyborów życiowych. W drodze na Jasną Górę uczniowie zatrzymali się w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. W Częstochowie o godzinie 17.00 uczniowie wzięli udział w mszy świętej, która odbyła się w bazylice, sprawowanej przez biskupa M. Cisło, następnie o 20.00 w Kaplicy Matki Bożęj odbył się różaniec zakończony apelem jasnogórskim. Na zakończenie wspólnej modlitwy odbyła się na wałach droga krzyżowa. Mamy nadzieję, że pielgrzymka i wspólna modlitwa pomogły przygotować się uczniom duchowo do czekających ją niebawem ważnych wyborów życiowych.
21-23 września 2011 - wycieczka do Warszawy

W dniach 21-23.09.2011 odbyła się wycieczka klasy IIa i II c do Warszawy. Uczniowie mieli możliwość zwiedzania stolicy, zapoznania się z kulturą i religią islamu (zwiedzanie meczetu), historią i kulturą narodu polskiego. Wycieczka miała bardzo bogaty plan, który został zrealizowany w 100%. Młodzież odwiedziła budowaną świątynię Opatrzności Bożej, Zamek Królewski, Łazienki, Stare Miasto, Powązki, Cmentarz Wojskowy, ponadto Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Centrum Nauki Kopernik. Wycieczkę zorganizowały wychowawczynie klas drugich p. Elżbieta Klaczak - Łach oraz p. Katarzyna Kłyż. Opiekunem był dodatkowo p. Mariusz Choma. W wycieczce brało udział 41 uczniów.
Wycieczka klasy 1d 31.05.2011r .

Dnia 31 maja 2011 roku odbyła się wycieczka rowerowa klasy 1 D na trasie Dynów - Dąbrówka ST. - H. Poręby - J. Ruski - Reszów - Dynów. Pogoda była słoneczna, więc i humory dopisywały. Każda z nas mogła sprawdzić swoją wytrzymałość fizyczną ( jak i psychiczną ). Pomimo upału udało się każdej z nas dotrzeć do celu i zjeść przepyszna kiełbaskę upieczoną na własnoręcznie przygotowanym ognisku. Wycieczkę zaliczamy do bardzo udanych i mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się zorganizować więcej takich wyjazdów. Nasi opiekunowie: Katarzyna Grot, Beata Trzyna.
Wycieczka do Krakowa grupy językowej "Talk to me" 6-7.04.2011r.

Dwudniowa wycieczka uczestników programu "Talk to me" rozpoczęła się dnia . Odjazd miał miejsce o 6.30 spod budynku LO w Dynowie. Po niespełna trzech godzinach dotarliśmy na miejsce. Pierwszym miejscem w jakie się udaliśmy była krakowska "Rotunda". Mieliśmy okazję zobaczyć na żywo arcydzieło nowoczesnej sztuki- "Lot nad kukułczym gniazdem" . Spektakl wywarł na nas ogromne wrażenie. Po obiedzie zwiedzaliśmy Wawel. Około 17 zjedliśmy kolację i po zakwaterowaniu w hotelu studenckim "Żaczek" udaliśmy się na karaoke do pobliskiego klubu. Drugiego dnia wycieczki, po śniadaniu, na krakowskim Kazimierzu uczestniczyliśmy w grze miejskiej. Podzieleni na dwie grupy poszukując oznaczonych na mapie zabytków poznawaliśmy tę dzielnicę Krakowa. Około 14 zjedliśmy obiad i po wykwaterowaniu z hotelu zwiedzaliśmy rynek i podziemia Krakowa. Po około dwóch godzinach czasu wolnego udaliśmy się w drogę powrotną do Dynowa. Dzięki dobrej organizacji, miłym i kompetentnym przewodnikom oraz troskliwym opiekunom wycieczka obyła się bez ekscesów i na długo zapadnie w naszą pamięć.
Pielgrzymka klas trzecich na Jasną Górę 09.10.2010r.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły 9 października 2010 uczniowie klas trzecich wraz z księdzem M. Pilszko, wychowawcami (M. Chomą, I.Sarnicką, M.Bucyk , B.Trzyną) i panią pedagog U. Bukałą-Pilip udali się do Częstochowy, by wraz z innym maturzystami modlić się przed obrazem Matki Boskiej o pomoc w zdaniu matury i dokonanie właściwych wyborów życiowych. W drodze na Jasną Górę uczniowie zatrzymali się w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. W Częstochowie o godzinie 17.00 uczniowie wzięli udział w mszy świętej sprawowanej przez księdza M. Piliszko. Przed obrazem Matki Bożej maturzyści powierzyli Matce Jezusa swoją najbliższą i dalszą przyszłość, prosili o potrzebne łaski i błogosławieństwo w egzaminach i wyborach drogi życia oraz dziękowali za rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów . O godzinie 20.00 odbył się różaniec zakończony apelem maryjnym. Następnie maturzyści poprowadzili drogę krzyżową na Wałach Jasnogórskich, po której to był czas na indywidualną modlitwę, dla chętnych - przejście na kolanach wokół cudownego obrazu. Mamy nadzieję, że poprzez pielgrzymkę młodzież przygotowała się duchowo do czekających ją niebawem ważnych wyborów życiowych.
Wyjazd do teatru klas pierwszych 29.09.2010r.

W dniu 29.10.2010r. odbyła się wycieczka do Teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie na spektakl "Odprawa posłów greckich" (Musical sarmacki). W wyjeździe uczestniczyło 83 uczniów klas pierwszych i 4 opiekunów. Wyjazd zorganizowały polonistki E. Klaczak-Łach i K. Kłyż a opiekowały się również panie M. Radoń i J. Duda. Spektakl spotkał się z dużym uznaniem zarówno nauczycielek jak i uczniów. Na uwagę zasługuje różnorodność form zaprezentowanych na scenie (muzyka, taniec, piosenka, gra światła i cieni), dobra gra aktorska oraz ciekawe, mające odniesienie do współczeności ujęcie tematu.
Bieszczady 3d 26.04.2010r.

"Carpe diem" - pod takim hasłem odbyła się pożegnalna wycieczka klasy III d. Jej celem były Bieszczady, a konkretnie zdobycie Tarnicy. 26 uczniów i 3 opiekunów od godziny 11.00 wspinało się na szczyt rozkoszując się po drodze pięknymi widokami z Rozsypańca i Halicza. Kapryśna aura dostarczała licznych niespodzianek - od pięknego, gorącego słońca, lekki wiaterek muskający twarze po błyskawice, gromy i obfity deszcz. Po sześciogodzinnej wędrówce na szczyt i godzinnej drodze powrotnej po śliskich kamieniach, wszyscy zmęczeni, ale w dobrych nastrojach, dotarli do Wołosatego, gdzie czekało już ropalone ognisko. Po upieczeniu kiełbasy i krótkim odpoczynku całą ekapia niechętnie wracała do autokaru, rozkoszując się jeszcze każdą chwilą spędzoną razem. Ok. 22.00 rozśpiewany autobus wrócił do Dynowa i tak zakończyła się jednodniowa bieszczadzka przygoda klasy III d. Ten wyjątkowy dzień został utrwalony na wielu zdjęciach, "przegadany" w niekończących się rozmowach i zapisany jako jeden z najpiękniejszych dni spędzonych w szkolnych murach. Szkoda tylko, że " w życiu piękne są tylko chwile" i to , co było "już nie wróci więcej".
Wycieczka 1d 09.10.2009r.

Wycieczka rozpoczęła się od pokonania trasy Dynów -Nozdrzec. Był to jedyny odcinek, na którym pozwoliliśmy sobie skorzystać z autobusu .Prom umożliwił nam przeprawę na drugi brzeg Sanu. Pieszej wędrówce do ruin w Dąbrówce sprzyjała słoneczna aura. Na miejscu udało się rozniecić ogień i podtrzymać ognisko. Absorbującym zajęciem było zaglądanie do najbardziej nawet ukrytych zakamarków parku. Do Dynowa wróciliśmy pieszo, przez stację kolejki wąskotorowej. Była to udana próba integracji klasowej . Opiekunami byli Bogdan Peszek oraz Ewa Hadam.
Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę 03.10.2009r.

"Jak wygrać życie?"Pod tym hasłem odbyła się Pielgrzymka maturzystów, wychowawców i katechetów Archidiecezji Przemyskiej na Jasną Górę. W spotkaniu uczestniczyło ponad 6000 maturzystów z terenu naszej Archidiecezji w tym około 100 maturzystów naszego liceum. W drodze na Jasną Górę odwiedzilśimy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach.
 
 
line decor
  
line decor
     
Liceum Ogólnokształcące
im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie
36-065 Dynów, ul. 1-go Maja 17
tel. (fax) 16 65 21 077